Kaszel, katar i gorączka u 2,5-letniego dziecka a odpowiednie działania

Witam, mój synek ma 2,5 roku, od 2dni gorączkuje ma suchy katar i dzisiaj zaczął kasłać podaje mu leki przeciwgorączkowe, do noska używam kropli otrivin ponieważ nos mu się zatykał a na noc smaruje maścią aromactiv. Czy mam mu podawać syrop? jeśli tak to jaki? a może lepiej przeczekać?

Milena Lubowicz

Myślę, że warto udać się z dzieckiem do pediatry żeby zostało osłuchane skoro zaczyna pokasływać. Można do leków, które Pani podaje dodać lekko wykrztuśny syrop np. Hederasal.
Pozdrawiam