Kaszel łączący się z odruchami wymiotnymi i dusznością

od trzech dni mam zarwane noce przez bardzo silny dlugi kaszel laczacy sie z odruchami wymiotnymi i dusznascia,flegma koloru bialego lub lekko zoltego gesta,ale takze w ciagu dnia mam taki kaszel.Bylem w poniedzialek u lekarza rodzinnego i wypisal mi antybiotyk amotaks,l4 na trzy dni a antybiotyk mam zarzywac przez 5 dni.Wszystkie objawy przedstawilem temu lkarzowi,stwierdzil ze cos tam sie dzieje z oskrzelami ale to jeszcze nie zapalenie,prosze o rade,dziekuje.

Witam, czy stosuje Pan jakieś inne leczenie poza antybiotykiem? Nie znam wszystkich objawów takich jak temperatura, ilość plwociny, ale myślę że potrzebne jest leczenie wykrztuśne lub przeciwkaszlowe w zależności od objawów. Polecam wizytę kontrolną u lekarza. Poza tym proszę zwiększyć ilość wypijanych płynów przynajmniej 30%