Kaszel od trzech tygodni u 3-letniej córki

witam moja 3 letnia córka strasznie kaszle w nocy kaszel jest duszący czasami prowadzi do wymiotów byliśmy u lekarze ale córka osłuchowo jest czysta gardło zdrowe lekarz odesłał nas do domu bo córka zdrowa byliśmy dwa razy u lekarza i nic a ten kaszle trwa od 3 tygodni kaszel jest w nocy i nad ranem strasznie duszący i czasami pojawia się lekki katar a innych objawów nie ma nie wiemy co robic czy to jest alergia?? Proszę o pomoc

Milena Lubowicz

Nie można wykluczyć, że to alergia. W pierwszej kolejności jednak radze udać się do laryngologa, gdyż może to też być zapalenie zatok lub powiększony trzeci migdał.
Pozdrawiam