Kaszel po przeziębieniu i antybiotykoterapii u dziecka

Witam, mam pytanie dotyczące stanu zdrowia mojego synka. Na przeziębienie z gorączką lekarz przepisał mu Neosine, jednak miał okrpone bóle brzuszka, co prawda katar nie przeszedł, więc mały otrzymał antybiotyk. Po skończonej kuracji 7-dniowej, Tomek przez 2 dni był niemal zdrowy,ale pojawił się mokry kaszel i sapka. bez gorączki. dajemy mu syropek Tussi z miodem i tymiankiem, ale nie wiem co robić,aby mu pomóc, Dziękuję za pomoc

witam, jeśli w ciągu 2 dni stan się nie poprawi, lub dołączy gorączka proszę udać się do lekarza. Myślę że na chwilę obecną takie leczenie jest odpowiednie