Kaszel, wymioty a ząbkowanie u 13-miesięcznego dziecka

Witam jestem mamą 13 miesięcznego chłopczyka dziecko ma już 3 miesiąc kaszel, w dzień trochę pokaszluje ale najgorzej jest nad ranem kaszle mało nie zwymiotuje jest niespokojny, najgorzej wieczorem. Nasza lekarka najpierw twierdziła że to od rosnących zębów, potem kazała dawać syropy (5 różnych) robiłam testy na alergie i nic. Dziecko nie ma ani gorączki ani kataru ja nie wiem do kogo mam się zgłosić już .... pomocy

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Przewlekły kaszel może być spowodowany m.in. astmą oskrzelową, refluksem żołądkowo-przełykowym. Wskazana jest konsultacja u pediatry, który skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty (pulmonolog, gastrolog).