Kaszka na policzkach, szyi i uszach u 6-tygodniowego dziecka

Moje dylematy dotyczą kaszki na policzkach, szyjce, uszkach.Zaczelo się od policzków wyglądało na potowki.Stosowalam krochmal policzki staly się szorstkie. Pediatra kazał smarować 3razy dziennie clobaza.Moja 6 tygodniowa córeczkę wysypalo na calej buzi. Niektóre wypryski mają białe i przezroczyste czubeczki.Karmie piersią przeszlam na diete bez bialkowa i daje 2 razy dziennie NanHa.Czy to azs czy moze tradzik? Mala ma lekki sen i pociera raczkami buzie.Buzia blednie na dworze Proszę o pomoc

Witam. Trudno jednoznacznie określić co jest przyczyną dolegliwości dziecka bez przeprowadzenia bezpośredniego badania, Objawy mogą być zarówno wynikiem alergii jak i nadmiernego pocenia skóry dziecka. Przede wszystkim powinna Pani dbać o odpowiedanią higienę buzi dziecka.