Kaszka na twarzy u 37-letniej kobiety

Kaszka na twarzy. Od pewnego czasu zauwarzylam zmiany na czole drobne krosteczki niewidoczne ale czuc pod palcami. Nigdy nie mialam czegos takiego ani w zmianach pogodowych, przed miesiaczka , nie zmienialam kosmetykow , nie uzywam brudnego pedzelka do pudru wxale prawie sie nie maluje. Co to moze byc jak mozna to usunac??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje skorzystać z peelingu. Dodatkowo warto zastosować krem z filtrem UV.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl