Katar i zielona kupa u 2,5-miesięcznego dziecka

Witam mój mały synek ma 2,5 miesiąca i od ok 2 tygodni walczymy z katarem i zieloną kupką. Byliśmy u lekarza i zalecony został probiotyk dicoflor który bierze od 3 dni. Natomiast nie ma poprawy,

Milena Lubowicz

Jeżeli nie dzieje się nic poza tym niepokojącego proszę jeszcze chwilę poczekać. Żeby probiotyk zdążył zadziałać musi minąć kilka dni. Gdyby dołączyły się niepokojące objawy proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam