Katar, kaszel i wymioty u trzylatki

Jestem mama trzylatki, która ma w ciagu dnia katar, a w nocy przechodzący w kaszel i wymioty katarem - dziecko je normalnie, bawi się ale niepokoją mnie ten kaszel i wymioty czy to mogą być zatoki czy to jest coś z alergią - prosze o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wymioty mogą być spowodowane kaszlem. Proszę udać się do pediatry w celu włączenia leczenia objawowego dla złagodzenia przebiegu nfekcji.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Na pewno wymagana jest konsultacja laryngologiczna, gdyż może to być związane zarówno z zapaleniem zatok, jak i powiększonym trzecim migdałem. Gdyby laryngolog nie znalazł przyczyny wtedy można pomyśleć o alergologu.
Pozdrawiam