Katar u 17-miesięcznej córki

Mam 17miesięczną córkę ma katar od 3miesięcy który nie można wyleczyć ciąglę pani doktor mówi że to przez zęby kto wychodzą bo osłuchowo jest wszystko dobrze a od 2 dni ma potworny nocny kaszel nie mam włączonego kaloryfera bo mam ciepło w domu ,a 2 dni temu ją zaszczepiła nie chce mnie wysłać na testy alergiczne bo za mała nie wiem co mam robić mała nie może spać w nocy ciągle płacze przez ten kaszel

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zastosować dostępne bez recepty w aptekach preparaty niwelujące objawy i kaszel.