Kawałek szwu w dziąśle po ekstrakcji ósemki

Witam, tydzień temu miałam usuwane szwy po ekstrakcji ósemki. Stomatolog powiedział że możliwe że mógł zostać kawałek szwu w dziąśle i wydaje mi się że tak się stało. Nie odczuwam dyskomfortu ani żadnych dolegliwości z tego powodu, dziąsło się goi ale wydaje mi się że widzę kawałek szwu. Czy jest konieczne jego usunięcie czy możliwe że wyjdzie sam? Dziękuję.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę udać się do stomatologa, który usunie szew. Pozdrawiam