Kiedy będę mógł normalnie oddychać po plastyce i prostowaniu przegrody nosowej?

Miałem robiony zabieg (prywatnie) na plastykę nosa i prostowanie przegrody nosowej. Minęły ponad dwa miesiące od zabiegu, oddycha mi się lepiej niż przed zabiegiem (przed którym oddychałem ciągle jedną 'dziurką') ale znacznie więcej oddycham drugą dziurką. Trzy tygodnie temu na wizycie kontrolnej, lekarz wykonujący zabieg powiedział, że przegroda jest prosta. Moje pytanie brzmi czy i po jakim czasie oddychanie 'wyrówna się' tak by w obu dziurkach był ten sam przepływ powietrza. Czy jest możliwość składania "reklamacji" na podstawie źle wykonanego zabiegu kwalifikującego się do poprawy?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli ma pani wątpliwości co do przebiegu pani leczenia to powinna pani w pierwszej kolejności skonsultować się z innym lekarzem laryngologiem.