Kiedy ciążę można wykluczyć w 100 %?

Witam 3 tygodnie temu współżyłem z partnerką, podczas stosunku, przy "wychodzeniu" zsunęła mi się prezerwatywa, jednak już na zewnątrz, po zsunięciu do niczego nie doszło. Miesiączka pojawiła się wcześniej ok 3 dni i skończyła po ok 7 dniach, przebiegała tak jak zawsze, bez żadnych zmian, dodam, że do wytrysku doszło przed zsunięciem, poza pochwą, cykle są nieregularne, i według wyliczeń (jeśli były prawidłowe) był to dzień niepłodny. Po 3 tyg. objawów ciąży brak, czy można ją zatem wykluczyć?

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie warto wykonać dla pewności test ciążowy.