Kiedy guz z głowy dziecka zniknie?

Dlugo utrzymujacy sie guz u 17 mies. Dziecka. Witam. Dokladnie miesiac temu synek po upadku nabil sobie potwornego guza wielkosci jajka. Tydz. Pozniej jeszcze dooraeul to miejsce. Jest juz o wiele mniejszy ale nadal jest. Czy to zgrubienie zejdzie?

Szanowna Pani niestety nie rozumiem co oznacza dooraeul. Guz powinien w końcu się wchłonąć