Kiedy leczenie zapalenia ucha będzie skuteczne?

Witam. Od 6 dni biorę antybiotyk Amoksiklav na zapalenie ucha środkowego. Nie boli mnie PRAWIE WCALE lewe ucho, ale ciągle piszczy, szumi czasami i jest zatkane (słabo na nie słyszę), ale jest wrażliwe na wysokie dźwięki. Kiedy ten płyn w uchu się wsiąknie? Nie mam perforacji i chyba się nie zapowiada.

Szanowny Panie, niestety bez badania nie jestem w stanie pomóc. Proszę udać się do laryngologa