Kiedy leki Asertin i Fluanxol zaczną w pełni być skuteczne?

witam Panią. od 2 tygodni przyjmuję lek Asertin 1 tabletke 50mg rano i fluanxol 0,5 mg x2 na noc. kiedy można mówić o pełnym działaniu leków?

Nie wspomina Pani z jakiego wskazania/wskazań przyjmuje te leki, można jednak stwierdzić, że efekty działania setraliny (Asertin) w przypadku depresji pojawiają się po 2-3 tygodniach, a pełnej oceny efektywności dokonujemy po 6-8 tygodniach. Oczywiście pod warunkiem, że wcześniej wystąpiła przynajmniej częściowa poprawa, gdyż przy jej całkowitym braku nie czekamy aż tak długo. Inna sprawa, że przyjmuje Pani sertralinę w najniższej dopuszczalnej dawce, gdyż lek ten się stosuje w dawkach 50-200 mg. To tez ma znaczenie dla oceny "pełnego działania" leku.