Kiedy mam dni płodne przy nieregularnej miesiączce?

19 pażdziernika miałam miesiączkę, trwała 7 dni. Kiedy mogę zajść w ciążę? Miesiączkę mam nieregularnie i ciężko obliczyć mi dni płodne. Kiedy po miesiączce mam dni płodne?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Dni płodne rozpozna Pani po obfitszym, przejrzystym śluzie. Tuż po owulacji wzrasta też o kilka dziesiątych temperatura ciała (żeby to zaobserwować, musiałaby Pani codziennie rano, po przebudzeniu i najlepiej zawsze mniej więcej o ten samej porze, mierzyć temperaturę w ustach, pochwie lub odbycie).

Pozdrawiam!