Kiedy mogę uprawiać seks po operacji usunięcia macicy z jajowodami?

29 czerwca miałam operację usunięcia macicy z jajowodami, kiedy mogę uprawiać seks?

Lek. Paweł Szadkowski

Wszystko zależy od Pani objawów, jak rana się zagoiła, jakie zalecenia przekazał lekarz wypisując ze szpitala. Jeśli ma Pani wątpliwości - proszę się udać na wizytę kontrolną do ginekologa prowadzącego, który Panią zbada i określi, czy współżycie jest już możliwe.