Kiedy mogę wrócić do pracy po drugiej odmie płucnej?

Jestem po drugiej odmie plucnej przebywam cały czas na zwolnieniu. Przy dużym wysiłku bardzo się męczęi wtedy nasila się ból w miejscu po drenażu. Pracuje w sklepie przed odma czy i kiedy mogę wrócić do pracy

nawet nie napisała Pani kiedy doszło do powstania odmy... o tym kiedy wróci Pani do pracy zadecyduje lekarza prowadzący