Kiedy mogę zajść w ciążę po stosowaniu zastrzyków antykoncepcyjnych?

W połowie stycznia wzięłam ostatni zastrzyk antykoncepcyjny i chce się dowiedzieć kiedy mogę spróbować zajść w ciążę

Lek. Paweł Szadkowski

Zastrzyki wykonuje się co 3 miesiące, więc w teorii działanie jednego zastrzyku trwa właśnie 3 miesiące, ale często na powrót płodności trzeba czekać nawet 6–8 miesięcy.