Kiedy mogło być poczęcie?

Proszę o pomoc w ustaleniu daty poczęcia. Dzień przed okresem tzn 20 kwietnia był stosunek do końca, później ten kilkudniowy okres. Następne stosunki ale przerywane były 2-6 mają. Dziś USG pokazało 4-5 tydzień a dziś jest 30 maja. Kiedy mogło być poczęcie ??

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli miesiączkuje Pani regularnie, owulacja była 5 maja, więc wszystkie stosunki między 2, a 6 maja mogły być odpowiedzialne za poczęcie.