Kiedy mogło dojść do zapłodnienia, gdy stosunek był 9 i 16 lipca?

Witam. Ostatnia miesiączka była 26 maja. Cykle mam różne od 29 do 38 dni. Kochalam się z mężem 9 lipca oraz 16. Jestem w ciąży. Kiedy mogło dojść do zapłodnienia? 26 czerwca test wyszedł pozytywnie a beta 250

Lek. Paweł Szadkowski

Oba terminy są prawdopodobne, jest między nimi różnica tylko kilku dni, więc nie da się określić dokładnej daty. Oba dni też mogły być dniami płodnymi. Biorąc pod uwagę samą miesiączkę, owulacji spodziewałbym się 9 lipca.