Kiedy mogło dojść do zapłodnienia po stosunku?

Witam. Mam takie pytanie, które nurtuje mnie od dawna. Jestem w ciąży i zastanawiam się kiedy doszło do zapłodnienia. Czy 7 dni różnicy wystarczy aby określić kiedy doszło do zapłodnienia. Ostatnią miesiączkę miałam 26 listopada 2013r. Cykle miałam dość regularne tzn 28-30 dni. Mam takie dylemt, ponieważ nie jestem pewna kto jest ojcem mojego dziecka. Sex uprawiałam 4 grudnia oraz 11 grudnia. Proszę o odpowiedź.

Nie ma możliwości określenia dokładnej daty zajscia w ciąże,dokładność badania usg w małej ciąży wynosi +/- 7 dni.