Kiedy mogło dojść u mnie do zaplodnienia?

Witam moja ostatnia miesiaczka to 15.04.2018 cykle trwaja 32-34 dni. Od ostatniej miesiaczki mialam dwa stosunki 25 kwietnia i 1 maja a 25 maja dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. Kiedy moglo dojsc do zaplodnienia? Prosze o szybko odp

Lek. Paweł Szadkowski

1 maja wydaje się być bardziej prawdopodobną datą, jest bliżej przypuszczalnej owulacji. Ale nie da się tego stwierdzić z pewnością, jeśli akurat w tym cyklu owulacja była chwilę wcześniej - 25 kwietnia też jest jak najbardziej prawdopodobny. Między tymi datami jest tydzień różnicy, więc warto spojrzeć na wiek płodu określony w pierwszym usg.