Kiedy mogłoby dojść do owulacji przy stosowaniu antykoncepcji?

Kiedy mogłoby dojść do owulacji przy stosowaniu antykoncepcji? Czy jak biorę antykoncepcję Vines to jestem zabezpieczona przed owulacja nawet jakby były źle dobrane? Bo nie mam żadnych skutków ubocznych , praktycznie nie czuje że je biorę, stąd moje wątpliwości czy działają? Ponieważ odbyłam stosunek niby w kalendarzyku w dniu owulacji ale jeśli biorę antykoncepcję prawidłowo to ona nie występuje, czy powinnam się martwic? Jutro powinnam dostać krwawienie a i tak się denerwuje

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli stosuje Pani antykoncepcję prawidłowo, owulacja nie występuje.