Kiedy możliwe jest zapłodnienie po połogu?

jestem po pologu i po 1 miesiączce i wspolzylam z mezem 2 razy bez zabezpieczenia i te dwa razy poszlo do pochwy jakie jest prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży i nie karmie piersią i w miedzy czasie leciał mi sluz taki brązowy a teraz sluz przezroczysty dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli wystąpił już okres po czasie połogu szansa na kolejną ciążę istnieje. Zwykle zaleca się 3 miesięczną przerwę pomiędzy kolejnymi ciążami, nie mniej jednak nie jest to sztywny warunek.