Kiedy można poczuć ruchy dziecka?

Witam. Jestem w 14tygodniu ciąży. Czy mogę już odczuć ruchy dziecka?. Martwię się ponieważ pielilam w ogrodzie i ruchy ,które czułam ustąpiły. Lekarz twierdzi, że to nie mogły być ruchy dziecka tylko ruchy jelit. Jednak nie jestem pewna. Czy pielenie mogło zaszkodzić? Proszę bardzo o odpowiedź.

Szanowna Pani, bez obaw, szczególnie jeśli uzyskała Pani opinię lekarza prowadzącego