Kiedy można powrócić do pracy po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Witam.Jestem kobieta i mam 35 lat.Na koniec czerwca mam miec usuniety pecherzyk zolciowy metoda laparoskowa.Bardzo prosze o odpowiedz kiedy (orientacyjnie) po takim zabiegu moge powrocic do pracy.Dodam,ze jestem opiekunka osoby starszej i jedynym moim wysilkiem jest przewracanie jej z boku na bok(zmiana pozycji co 4 godz.)Nie dzwigam.Dziekuje z gory za odpowiedz.A.

Witam , nie powinno być problemów po ok.7dniach , ale wszystko zalezy od przebiegu operacji!!! Szczegóły proszę omówić z przyszłym operatorem!!! z.żurawski