Kiedy należy wykonać test z moczu w domu?

mam reg okres 28 d ostatni miałam 11 stycznia owulacja według testu owulavyjnego to 26 -27 stycznia a teraz 8 lutego mam mieć okres :) pytanie moje brzmi kiedy mogę zrobic test z moczu w domu ?? Czy mogę zrobic przed okresem ? Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny , gdy zostanie wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Wykonany później także powinien być wiarygodny.
Pozdrawiam