Kiedy po zakończeniu stosowania Unidox Solutab można pić alkohol?

Witam Został mi przepisany antybiotyk Unidox Solutab. Dziś o godzinie 9 wzięłam ostatnia tabletke oczywiście + osłonka. Dzis koniec 10cio dniowej kuracji. Moje pytanie brzmi po jakim czasie mogę się napić alkoholu ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

jednak w tej sytuacji, organizm po antybiotykoterapii, może być osłabiony i gorzej tolerować alkohol.