Kiedy powinnam dostać miesiączkę?

Witam, Od 6 tygodni przyjmuje lek dostinex , ponieważ prolaktynę miałam na poziomie 850 przy normie do 430. Gruczolaka przysadki mózgowej wykluczono ( rezonans) Kuracja wyglądała w następujący sposób: 1 tydzień - 1/2 tabletki 2 tydzień 1 tabletka 3 - 1 tabletka 4 tydzień - 1 tabletka Po miesiącu ponownie zbadałam poziom prolaktyny i jest na poziomie 220. Lek mam zażywać nadal. 5 tydzień - 1/2 tabletki 6 tydzień 1/2 tabletki Cykle mam nieregulane od 28-50 dni. Na dzień dzisiejszy mam 41 dc, czy nie powinnam dostać miesiączki wcześniej ? Prolaktyna przecież spadła i nie powinna hamować ... Proszę o udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam Serdecznie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalista endokrynologii ginekologicznej.