Kiedy powinnam zmienić plaster?

Witam Mam pytanie - mój dzień zmiany plastra to sobota. Niestety nie odkleiłam go w sobotę, a dopiero w poniedziałek, naklejając nowy. Czy moim dniem zmiany plastra będzie dalej sobota i ten mam nosić po prostu krócej czy już się przesunął na poniedziałek ?

Lek. Paweł Szadkowski

Dniem zmiany plastra może pozostać sobota, proszę pamiętać, że ochrona nie została zachowana - należy stosować dodatkowe zabezpieczenie podczas stosunku.