Kiedy powinnam zrobić test?

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 27 września. Dzisiaj jest 31.10 i nie dostałam miesączki, a piersi mnie bardzo bolą, częściej mi się chce do toalety. Kiedy powinnam zrobić test? Powiem, że staram się już z 6 miesięcy. Proszę o odpowiedź.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeśli Pani cykle są regularne i nie trwają powyżej 35 dni, to może Pani już zrobić test, wynik powinien już być niezafałszowany.

Pozdrawiam!