Kiedy powinni mi zdjąć szwy po zabiegu medianoskopii?

Jestem po zabiegu medianoskopii już 10 dni,kiedy powinni mi ściągnąć szwy wizyta dopiero za 6 dni czy to nie za długo?Dodam że szwy na początku i końcu rozcięcia zaczynają sie tak jakby chować w blizne I robi się zaczerwieniona

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się do przychodni chirurgicznej w rejonie. Zrewidują ranę i usuną szwy, które do usunięcia będą się nadawać.