Kiedy prawdopodobnie zaszłam w ciążę?

14 lutego oraz 23 lutego odbyłam stosunek w wyniku ktorego 4 listopada 2014 urodzilo sie dziecko w 38 tc. Wiek ciazy okreslony na podstawie usg poniewaz nie pamietalam daty mjesiaczki. Kiedy prawdopodobnie zaszlan w ciaze? W okolicach 14 czy 23 lutego?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro urodziła Pani o czasie, bardziej prawdopodobny jest 14.02, natomoast te daty dzieli tylko 9 dni, obie są prawdopodobne.