Kiedy się uda wyleczyć ten zerwany mięsień brzucha?

Witam, miałem wypadek i wielonarządowe kontuzje...od brzucha (zerwany mięsień, jelita, wątroba,wyłoniona stomia), po kregoslup kosci twarzy i nadgarstka...dobrze sie goję, najbardziej uciążliwy jest ten zerwany mięsień brzucha...kiedy on sie zalepi? zagoi w jakimś stopniu, że będe wstanie chociaż jednego brzuszka zrobić, jaki jest czas gojenia zerwanego prostego mięśnia brzucha, mam 26 lat i prowadziłem bardzo aktywne sportowe życie, przed wypadkiem byłem dobrze umięśniony i wysportowany , przeżyłem i chce wrocić do sportu. pozdrawiam

szanowny Panie pytanie należy zadać lekarzowi prowadzącemu, który zna Pana historię choroby i przebieg pooperacyjny