Kiedy spodziewać się okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, odstawiłam tabletki po roku brania, po zakończeniu blistra, w niedzielę 26.01 a okres dostałam 30.01. W trakcie brania tabletek miesiączki miałam co 28-29 dni, z kolei przed rozpoczęciem antykoncepcji miesiączka wahała mi się również między 28-29 a 30 dniem. Nie dostałam krwawienia z odstawienia, tylko normalną miesiączkę, którą miałam zawsze o skończeniu opakowania. Czy powinnam dostać je teraz? Kiedy powinnam spodziewać się miesiączki? tydzień temu miałam standardowe bóle w podbrzuszu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Okres powinien pojawić się pod koniec lutego/początek marca.