Kiedy Trittico zacznie działać?

Zażywam już trittico w dawce na początku 50 mg ,teraz 75 mg od 17 dni ,a z dnia na dzień czuję się coraz gorzej ,mam coraz gorszy nastrój ,płakać mi się chcę codziennie ,może tak to ma wyglądać,psychiatra mówi żeby poczekać na efekty do miesiąca,ja już powoli tracę siły.

Lek. Paweł Szadkowski

Lekarz ma rację, na efekt działania leków przeciwdepresyjnych czeka się ok. 4 tygodnie, a czasem dłużej.