Kiedy w czerwcu będę miała dni płodne?

nie moge trafic na dni plodne 30 grudzien miesiaczka 33 cykle 1 luty miesiaczka 28 cykli , 1 marzec miesiaczka 30 cykli , 31 marzec miesiaczka 31 cykli ,2 maj miesiaczka 31 cykli , 2 czerwiec miesiaczka kiedy w czerwcu bede miala dni plodne od grudnia staramy sie o dzidzie i nic mam 36 lat w pazdzierniku poronilam 2013 byla to moja pierwsza ciaza boje sie ze juz nam sie nie uda i nie bedziemy miec dzieci . prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dni płodne przy cyklach trwających około 30 dni przypadają na okres 12-18 dzień cyklu.