Kiedy w USG widoczna jest ciąża?
Czy po 2 tygodniach od zagnieżdżenia zarodka ginekolog na usg zobaczy czy jestem w ciąży ?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży
Ciąża to czas, kiedy u kobiety w krótkim czasie przybywa sporo kilogramów. Jest to oczywiście naturalny proces. Kiedy jednak tycie w ciąży staje się niebezpieczne?
Szanowna Pani, może być to trochę za wcześnie, pęcherzyk ciążowy widać ok 5 tygodnia