Płeć dziecka - kiedy może zostać rozpoznana?

Witam. Mam pytanie od którego tygodnia ciazy wiadomo jaka jest płec dziecka? Czy w 6 tygodniu przed poronieniem mozna sie tego dowiedziec? Byłam na pierwszych badaniach ciąży w 6 tygodniu ciąży, a następnie niestety poroniłam. Bardzo dla mnie było ważne żeby dowiedzieć się jaką płeć miało moje dziecko, ale niestety lekarz stwierdził, że określenie płci dziecka na tak wczesnym etapie nie jest możliwe. Czy to prawda? Kiedy płeć dziecka może zostać dokładnie określona albo chociaż określona z pewnym prawdopodobieństwem? Czy jest szansa, że jeśli z wynikami z 6 tygodnia ciąży pójdę do innego ginekologa to on będzie w stanie określić jaką płeć miało moje dziecko w 6 tygodniu ciąży czy to nie jest w ogóle możliwe i mogę zapomnieć o tym, że kiedykolwiek się tego dowiem? Będę wdzięczna za wszystkie informacje w mojej sprawie. Pozdrawiam.

Witam.
Jeśli dobrze rozumiem pytanie, chodzi o poronienie w 6 tyg.ciąży. Niestety, nie jest jeszcze możliwe poznanie płci dziecka na tak wczesnym etapie rozwoju.

Pozdrawiam