Kiedy widoczny jest zarodek?

Dzień dobry.. Dzisiaj byłam na badaniu usg i okazało się że jest pęcherzyk ciążowy bez zarodka.. To jest prawie 6 tydzień ciąży. Czy to normalne że zarodka jeszcze nie widać? Pęcherzyk jest wielkości 9mm. Kiedy powinno być widać zarodek? Wczoraj zbadałam hcg i jest 3241,50 mIU/mL także całkiem wysoko. Biust mi rośnie i boli, wokół brodawek owal o promieniu 3cm koloru różowego. I co dziwne paznokcie super twarde i zdrowe co u mnie raczej nie spotykane.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się ponownie i wykonać USG ginekologiczne za 7 dni.