Kiedy wystąpi miesiączka po histreroskopii i usunięciu pustego jaja płodowego?

Witam 16 .06.2014 zostało usunięte puste jajo płodowe metodą łyżeczkowania, okazało się ze po zabiegu zostało 8mm na dnie jamy macicy dlatego 06.08.2014 została wykonana histeroskopia , niestety do dnia dzisiejszego nie mam miesiączki. Jaki jest maksymalny czas na wystąpienie miesiączki w takich przypadkach? dziękuję i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zwykle jest to okres 2-3 miesięcy. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.