Kiedy zacząć stosowanie tabletek dwuskładnikowych?

Witam, przez 3 miesiące brałam tabletki jednoskładnikowe, okazało się że mam nietolerancje i pani doktor przepisała mi nowe dwuskładnikowe, tylko że zostały mi 2 tyg do dokończenia tych jednoskładnikowych. Czy mam je dokończyć czy juz dziś mogę zacząć brać te nowe?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie napisała Pani co rozumie pisząc nietolerancja. Jeśli wystąpiły poważne działania niepożądane, należy od razu odstawić stary lek i rozpocząć nowy. Jeśli nie są to duże dolegliwości, może Pani dokończyć stare opakowanie.