Kiedy zaszłam w ciążę, jeżeli teraz jestem w 22. tygodniu?

Dobry Wieczór mam takie pytanie skoro jestem w 22 tygodniu i 6 dni to moge wiedziec kiedy mniej wiecej zaszłam w ciaze ?

Małgorzata Panek

Termin porodu oblicza się z reguły :
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki – 3 miesiące + 7 dni + rok
bądź
Termin poczęcia – 7 dni – 3 miesiące + 1 rok.
Pozdrawiam

Witam.
Z daty wysłania wiadomości wnioskuję że obliczenia zaczynamy od 22.11.2014.Według moich spostrzeżeń data poczęcia to +/- 16 czerwca br. Dokładna data może się oczywiście różnić w zależności od długpści Pani cykli miesięcznych. Pozdrawiam.