Kiedy zdjąć szwy po usunięciu pieprzyków?

Dzień dobry, Wczoraj miałem usuwane dwa pieprzyki (chirurgicznie) i na ich miejsce zostały nałożone szwy, doktor który się tym zajmował wyjeżdża na urlop i powiedział żebym przyszedł na ściągnięcie szwów na poczatku sierpnia - czyli dokładnie 18 dni od momentu ich założenia, prawie 3 tygodnie, czy to nie za długo?

witam, może Pan udać się po 2 tygodniach do innego lekarza, ale 18 dni to nie jest długo