Kilka dni temu miałam badanie RM głowy, które nie wykazało żadnych zmian
Kilka dni temu miałam badanie RM głowy, które nie wykazało żadnych zmian. Niepokoi mnie tylko to, że: "w sekwencji SE i IR, obrazy T1 i T2-zależne uwidoczniło w istocie białej obu półkul mózgu drobne ogniska o podwyższonej intensywności sygnału w obrazach T2-zależnych, w tym w sekwencji FLAIR". Czy moje obawy są słuszne? Czy jest/ może to być coś groźnego? Pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy interpretować w odniesieniu do całości obrazu klinicznego. Proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecał to badanie.