Kilka hypoechogenicznych litych zmian w miąższu wątroby
wg badania usg ,,w miąższu wątroby widocznych kilka hypoechogenicznych litych zmian. Największa w segmencie VI ma wym. 61x51 mm. Zmiany typu meta" Co to oznacza po polsku?

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany typu meta to najprawdopodobniej zmiany pochodzenia przerzutowego.