Kilka węzłów chłonnych, największy o zatartej echostrukturze
Proszę o analizę badania tarczycy:Cierpię na niedoczynność tarczycy, duszności.Usg tarczycy wykazało zwłóknienia. Po obydwu stronach szyi uwidoczniono kilka węzłów chłonnych, największy 16, o zatartej echostrukturze. Prześwietlenie płuc nic nie wykazało, serce również bez zastrzeżeń.

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.