Kilkudniowe bóle głowy w wyniku stresu

Często w wyniku silnego zdenerwowania mam jedno lub kilkudniowe bóle głowy - czuję jakbym miała ogromne ciśnienie i przy najdrobniejszym ruchu czuję silne bolesne pulsowanie po lewej stronie głowy.Rok temu z lewej strony szyi miałam zapalenie nerwa - gdy suszyłam włosy, coś mi strzyknęło i nie mogłam ruszać szyją.Ponadto często po całym dniu np. schylania się po lewej stronie poniżej pleców czuję jakby coś mi się przestawiło i mam trudności z wyprostowaniem się,czuję wtedy ból.Co to może oznacza

Wiec przy opisanym obrazie dolegliwości należy udać ise do specjalisty neurologa.

Poza badaniem Pani zaleci stosowne badania diagnostyczne,a przy obecności

niepokojących w badaniu objawów włączy leczenie i ew.fizykoterapię.

P\ozdrawiam